مجارستان در شرق اروپا، کشوری زیبا و تاریخی است. پایتخت این کشور، بوداپست، یکی از قطب‌های گردشگری اروپا به‌شمار می‌آید. برای برنامه‌ریزی سفر و آگاهی از مقصد موردنظر، لازم است نکاتی را بدانید. در ادامه شما را با برخی از نکات اساسی در مجارستان، آشنا می‌کنیم.
در مجارستان چه کنیم؟
یک پیشگویی از مشرق زمین، مجارستان را اینگونه توصیف می‌کند؛ این کشور زیبا، آرامشی را در شما با وجود مردم خونگرم و چشم‌اندازهای آرامش‌بخش به وجود خواهد آورد.
بوداپست
بوداپست، پایتخت مجارستان، در کرانه رودخانه مشهور دانوب قرار دارد. شما از گشت و گذار در این شهر زیبا، لذت فراوانی خواهید برد. مکان‌هایی با معماری خارق‌العاده، به‌خصوص در منطقه قلعه به همراه موزه‌های تاریخی، هفت برج استحکامات ماهیگیر و خرابه‌های رومی اوبودا، شما را شگفت‌زده خواهند کرد.
سوار شدن بر کشتی کروز بر روی رود دانوب به همراه پل‌های زیبایش، را به هیچ وجه از دست ندهید. شب در این شهر زنده، پیشنهادهای فراوانی به همراه دارد: کنسرت، تئاتر، کلوب و … .
دریاچه بالاتون
دریاچه بالاتون (Balaton) که یکی از بزرگ‌ترین دریاچه‌های اروپا، به‌شمار می‌آید، به همراه اقامتگاه‌هایش، مرکزی توریستی است. شهرهای کست‌هی (Keszthely) و بالانتون‌فورد (Balantonfüred) در نزدیکی آن، مکان‌هایی دوست‌داشتنی برای اکتشاف هستند.
پیاده‌روی در مسیرهای زیبای منطقه باداچونی (Badacsony) را فراموش نکنید.

melannett упражненияпродвижение сайта санкт